5262 MAGIC BROWN EXTRA VC
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 5262 |
| Color | BLACK AND BROWN |
| Bundle | 6 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 4 |
| Length | 245cm / 96inch |
| Height | 66cm / 26inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 887kg |